Janovo evangelium
pro sdílení s přáteli
v přehledné a srozumitelné formě.

Seznamte své přátele s Ježíšem

Slovo jeden jednomu nabízí všechno, co potřebujete k tomu, abyste se svým kamarádem mohli projít Janovo evangelium. Každá kniha rozděluje biblický text na zvládnutelné části – kapitoly.

Virtuální setkání: Jak sdílet evangelium v době koronavirové krize

Boží slovo pro všechny

Nemusíte být teologem, profesionálním evangelistou ani farářem, abyste mohli číst Bibli se svými přáteli. Jediné, co potřebujete, je radost ze čtení Božího Slova a ochota sdílet s ostatními dobrou zprávu. V PROMISE CZ věříme, že Boží Slovo přináší odpovědi na otázky po smyslu života, a proto jsme vytvořili českou verzi Slova jeden jednomu. Publikace nabízí možnost studovat Bibli s vašimi blízkými bez ohledu na vaše vzdělání a zkušenosti.

Registrujte se a získejte materiály zdarma.

Jak to funguje?

Slovo jeden jednomu nabízí všechno, co potřebujete k tomu, abyste se svým kamarádem mohli projít Janovo evangelium. Každá kniha rozděluje biblický text na zvládnutelné části – kapitoly. Přečíst jednu kapitolu vám zabere 20–30 minut. V každé kapitole najdete několik veršů z evangelia. Průvodní poznámky navíc obsahují otázky a informace, které můžou sloužit jako vodítko pro vaše rozhovory.

Nemusíte být teologem, abyste mohli sdílet evangelium!