Aplikace Evangelium JASNĚ!
MOST

Vítáme Tě na stránkách PROMISE CZ, podstránce aplikace Evangelium JASNĚ!, kde najdeš základní informace o této aplikaci.

Proč aplikace vznikla?

Aplikace Evangelium JASNĚ! (MOST) vznikla na základě touhy nabídnout v českém jazyce nástroj pro sdílení evangelia a vedení v přijetí Krista, pomocí mobilní platformy.

Doposud nebyla v českém jazyce taková aplikace zprovozněná, což nám je líto a o to větší radost máme, že konečně mohla vzniknout a můžeme  ji nabídnout.

Vydavatel aplikace, mezidenominační organizace PROMISE CZ, věří, že aplikace bude sloužit k prospěchu všech, kdo si ji projdou jednou, vícekrát nebo ji budou používat pravidelně.

Pro koho je určena, co obsahuje a jak se ovládá?

Tato aplikace je určena pro křesťany, kteří chtějí lidem říct evangelium. Může však sloužit i přímo pro hledající při samostatném procházení aplikace, která obsahuje tyto tři části:

  1. VYSVĚTLENÍ EVANGELIA
  2. KROKY K ROZHODNUTÍ PRO JEŽÍŠE
  3. ZÁKLADNÍ OTÁZKY

 

Aplikace je navržena tak, abys mohl obsah procházet sám nebo mohl držet mobil či tablet v ruce a posouváním jednotlivých snímků zprava doleva krok za krokem vysvětloval evangelium druhému člověku, který může obsah sledovat spolu s tebou. V každém snímku první části je v dolním okénku vysvětlující text i s příslušnými biblickými verši. Text v okně se posouvá tahem prstu zdola nahoru.

V druhé a třetí části aplikace se obsah posouvá poklepáním na jednotlivá témata; návrat zpět na seznam témat je možný pomocí tlačítka „zpět“ nebo „další“.

V případě nejasnosti nebo návrhů na zlepšení, pište prosím na adresu info@promisecz.org. Děkujeme!

Kdy byla vydána a jak je možné ji používat?

Tato aplikace byla vydána v roce 2019 mezidenominační misijní organizací PROMISE CZ,z.s.

Koncepce mostu i ilustrací v první části aplikace je mimo jiné inspirována „The Bridge to Life“ organizace The Navigators.

Biblické verše jsou citovány z Českého ekumenického překladu (Česká biblická společnost, Praha 2017).

Šíření této aplikace v nezměněné formě je vřele doporučeno.

Veškerá práva jsou vyhrazena. Žádná část obsahu této aplikace nesmí být pozměňována, doplňována, zveřejňována či zpracovávána bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Můžu se připojit k šíření a rozvoji mobilní aplikace?

– Používání této aplikace je ZDARMA k prospěchu všech uživatelů. Je však možné na rozvoj aplikace Evangelium JASNĚ (Most) a na činnost PROMISE CZ přispět na účet PROMISE CZ: 2400239730/2100, v. s. 6100. Děkujeme za každý i malý příspěvek.

Pokud byste chtěli navrhnout nějaké změny a doplnění nebo přeložit aplikaci do jiného jazyka, nebo se připojit k našemu týmu a pomoci s rozvojem této aplikaci nebo ji podobné, pak nás kontaktujte na: info@promisecz.org. Budeme vděční za jakoukoli pomoc.

PROMISE CZ,z.s.