MYLIFE IN CHRIST

PRO KOHO: pro následovníky Ježíše Krista

POČET SETKÁNÍ: 6

POČET ÚČASTNÍKŮ: ideální 3 – 10

FORMA: krátký biblický text, samostatné úkoly, práce s osobní mapou, sdílení objeveného, myšlenky k prohloubení tématu

VEDENÍ SKUPINKY: jednoduché, podle PPT prezentace

PŘEHLED LEKCÍ

Moje nová IDENTITA v Kristu
V první lekci se podíváte na to, co to znamená žít s Bohem a z Boha v tomto světě: žít v praxi svou novou identitu, jíž je Kristus.
 
Moje nová JISTOTA v Kristu

Dále se ukotvíte v tom, že můžete mít plnou jistotu Boží přízně, ačkoli nemůžete sami udělat nic, čím byste tuto přízeň zapříčinili.

 

Můj nový HLAD PO BOHU v Kristu

Už jste někdy přemýšleli, jak navázat vztah s někým, jako je Bůh, když ho nevidíte? A jak ho dokonce můžete milovat?

 

Moje nová SVOBODA v Kristu

Je možné najít svobodu v podřízenosti? Tajemstvím tohoto fungujícího paradoxu je neobvyklý rozměr vztahu, který za ním stojí. A co je jeho klíčem? Poznání vlastní pýchy.

 

Moje nová ZRALOST v Kristu

Položte si otázku: “Ježíši, co jsem získal v důsledku toho, že tě následuji?” A pak si položte druhou otázku: “Co získají druzí, když tě budu dále následovat?”

 

Moje nové POSLÁNÍ v Kristu

Kdyby chtěl Kristus navštívit vaše přátele, možná by je navštívil “inkognito” vaším prostřednictvím. Jak by to vypadalo?

 

JAK WORKSHOP FUNGUJE?

MyLife in Christ je cestou osobního posvěcení prostupujícího z vašeho nitra do praktického života a následně do vašeho okolí. Nebojte se pohlédnout pomocí připravených otázek upřímně na svůj život, očistit jej od starých myšlenek a přijmout nové, které sami objevíte a které vás posunou kupředu. Pomohou vám k tomu vybrané biblické texty, vyučování k jednotlivým tématům, diskuse nad samostatnými úkoly a práce s novým typem vaší MyLife mapy.

Materiály kurzu

Autor kurzu

Autorem kurzu MyLife in Christ je Dr. Dietrich Schindler, Američan německého původu, který prožil většinu života v Německu, kde zakládal sbory. Založil celkem 5 sborů v různých městech a později se stal vedoucím zakladatelů sborů v Německu a v USA. Vede také hnutí kurzů MyLife Workshop v Evropě. S manželkou Jan Carlou mají tři dospělé děti. Dietrich je také kazatelem, přednášejícím na konferencích a autorem několika knih. V České republice vyšla v roce 2021 jeho kniha "Je čas přeřadit - Cesta k násobení v zakládání sborů", kterou si můžete zakoupit v našem e-shopu.

Zkušenost sit amet consectetur
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut auctor orci in interdum hendrerit. Aliquam neque risus, ultricies a luctus ut, malesuada iaculis orci. Nulla vulputate est sit amet libero interdum, et ultricies tellus luctus.
Zkušenost 2sit amet consectetur
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut auctor orci in interdum hendrerit. Aliquat ultricies tellus luctus.
cons ecteturco nsectetur
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut auctor orci in interdum hendrerit. Aliquam neque risus, ultricies a luctus ut, malesuada iaculis orci. Nulla vulputate est sit amet libero interdum, etetur adipiscing elit. Ut auctor orci in interdum hendrerit. Aliquam neque risus, ultricie ultricies tellus luctus.
 

Máte zájem nebo dotaz?

Koordinátor kurzu
Jiří Pospíšil

Pokud budete mít jakékoli dotazy ohledně kurzu MyLife in Christ, neváhejte mne kontaktovat.

Napište mi své dotazy

    Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.