MYLIFE IN CHRIST

PRO KOHO: mládež i dospělí 15 – 99 let

POČET SETKÁNÍ: 6

POČET ÚČASTNÍKŮ: libovolný, obvykle 3 – 10

FORMA: samostatné úkoly, diskuse, výklad tématu, mapa

VEDENÍ SKUPINKY: jednoduché

PŘEHLED LEKCÍ

V první lekci se podíváte na to, co to znamená žít s Bohem a z Boha v tomto světě: žít v praxi svou novou identitu, jíž je Kristus.
 

Dále se ukotvíte v tom, že můžete mít plnou jistotu Boží přízně, ačkoli nemůžete sami udělat nic, čím byste tuto přízeň zapříčinili.

 

Už jste někdy přemýšleli, jak navázat vztah s někým, jako je Bůh, když ho nevidíte? A jak ho dokonce můžete milovat?

 

Je možné najít svobodu v podřízenosti? Tajemstvím tohoto fungujícího paradoxu je neobvyklý rozměr vztahu, který za ním stojí. A co je jeho klíčem? Poznání vlastní pýchy.

 

Položte si otázku: "Ježíši, co jsem získal v důsledku toho, že tě následuji?" A pak si položte druhou otázku: "Co získají druzí, když tě budu dále následovat?"

 

Kdyby chtěl Kristus navštívit vaše přátele, možná by je navštívil "inkognito" vaším prostřednictvím. Jak by to vypadalo?

 

JAK WORKSHOP FUNGUJE?

MyLife in Christ je cestou osobního posvěcení prostupujícího z vašeho nitra do praktického života a následně do vašeho okolí. Nebojte se pohlédnout pomocí připravených otázek upřímně na svůj život, očistit jej od starých myšlenek a přijmout nové, které sami objevíte a které vás posunou kupředu. Pomohou vám k tomu vybrané biblické texty, vyučování k jednotlivým tématům, diskuse nad samostatnými úkoly a práce s novým typem vaší MyLife mapy.

Materiály kurzu

Licence od autora

Pokud jste vedoucím kurzu MyLife Workshop, můžete vést kurz MyLife in Christ pouze přikoupením licence od autora v částce 1300 Kč. Pokud nejste, přihlaste se na krátké školení, na kterém zažijete první lekci a naučíte se, jak kurz používat. (možno použít nějakou fotku lidí na zoomu)

Prezentace v PowerPointu
MyLife mapa

Autor kurzu

Autorem kurzu MyLife in Christ je Dr. Dietrich Schindler, Američan německého původu, který prožil většinu života v Německu, kde zakládal sbory. Založil celkem 5 sborů v různých městech a později se stal vedoucím zakladatelů sborů v Německu a v USA. Vede také hnutí kurzů MyLife Workshop v Evropě. S manželkou Jan Carlou mají tři dospělé děti. Dietrich je také kazatelem, přednášejícím na konferencích a autorem několika knih. V České republice vyšla v roce 2021 jeho kniha "Je čas přeřadit - Cesta k násobení v zakládání sborů."

Zkušenost sit amet consectetur
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut auctor orci in interdum hendrerit. Aliquam neque risus, ultricies a luctus ut, malesuada iaculis orci. Nulla vulputate est sit amet libero interdum, et ultricies tellus luctus.
Zkušenost 2sit amet consectetur
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut auctor orci in interdum hendrerit. Aliquat ultricies tellus luctus.
cons ecteturco nsectetur
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut auctor orci in interdum hendrerit. Aliquam neque risus, ultricies a luctus ut, malesuada iaculis orci. Nulla vulputate est sit amet libero interdum, etetur adipiscing elit. Ut auctor orci in interdum hendrerit. Aliquam neque risus, ultricie ultricies tellus luctus.

Máte zájem nebo dotaz?

Koordinátor kurzu
Martina Valchářová

consectetur adipiscing elit. Ut auctor orci in interdum hendrerit. Aliquam neque risus, ultricies a luctus ut, malesuada iaculis orci. Nulla vulputate est sit amet libero interdum, et ultricies tellus luctus.

Napište mi své dotazy

    Cart
    • No products in the cart.