[vc_row][vc_column][vc_column_text]Nové kurzy Objevování křesťanství vznikají navzdory vyhlášenému nouzovému stavu v ČR.

Lucie z Babic u Prahy se rozhodla se svým manželem uspořádat kurz Objevování křesťanství pro svou maminku, která u nich aktuálně bydlí kvůli nouzovému stavu. K jejich studiu se připojí přes Skype kamarádka ze Švýcarska. Začínají tento týden.

Podobně Lída ze Zábřehu, ačkoliv již uspořádala 4 setkání ve skupince, se rozhodla, že skupinku povede dál online přes Skype. První online setkání se uskuteční tento týden. S online setkáváním souhlasili všichni účastníci s výjimkou jedné paní pokročilejšího věku, která neumí používat Skype, ale i ta chce dále studovat Markovo evangelium a Lída jí povede po telefonu.

Jirka vedoucí skupinky studentů v Olomouci se rozhodl se svými studenty setkávat online přes Skype a zaškolit je na nové materiály biblického studia pro hledající Slovo jeden jednomu. [/vc_column_text][dfd_spacer screen_wide_resolution=”1280″ screen_wide_spacer_size=”20″ screen_normal_resolution=”1024″ screen_tablet_resolution=”800″ screen_mobile_resolution=”480″ screen_normal_spacer_size=”10″ screen_tablet_spacer_size=”10″ screen_mobile_spacer_size=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”25467″ img_size=”full”][dfd_spacer screen_wide_resolution=”1280″ screen_wide_spacer_size=”20″ screen_normal_resolution=”1024″ screen_tablet_resolution=”800″ screen_mobile_resolution=”480″ screen_normal_spacer_size=”10″ screen_tablet_spacer_size=”10″ screen_mobile_spacer_size=”10″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Prosíme o modlitby 

Prosíme o modlitby za všechny kurzy. Chválíme Pána Boha za to, že navzdory nouzovému stavu způsobeného šířením nemoci Covid-19 může znít dobrá zpráva v ČR dalším lidem.

Aktuálně pracujeme na online příručce pro účastníky v pdf. Vedoucí tak bude moci nasdílet příručku účastníkům online. Budeme rádi za Vaše modlitby.

Děkujeme za Vaši podporu a přejeme Boží ochranu v této době

Šárka Koníčková[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *