MYLIFE WORKSHOP

Můj život stojí za to, abych ho prozkoumal

MyLife Workshop vám dává prostor se v životě zastavit, vyhodnotit minulost a rozhodnout se, jakým směrem se vydáte do budoucna.

Během 6 setkání se podíváte na svůj život tak, jak jste se na něj ještě nedívali. A možná přitom objevíte, že Bůh se o vás zajímá více než vy sami.

Jak workshop funguje?

Základem všech setkání je pracovní list „MyLife mapa“, která zobrazuje váš život a kterou si v průběhu kurzu doplňujete. Každý tvoří sám za sebe a sdílí se s tím, s čím sám chce. Ani moderátor kurzu ani účastníci sami předem nevědí, jak bude tato mapa nakonec vypadat – bude fascinující jako sám život.

Můžete se kurzu zúčastnit!

Přestaňte řešit druhé a udělejte si čas na sebe. Zjistěte, proč jste tím, kým jste. Změňte své mínusy v plusy. Nastavte si směr do budoucna. Objevte melodii svého života a poznejte, co připravil Bůh pro vás osobně.

Reakce účastníků:
„Při MyLife Workshopu jsem najednou viděla, že právě ty nejtěžší chvíle v životě mě vystřelily nahoru. Předtím jsem viděla jen ty problémy – něco bylo jen černé, nebo jen bílé. MyLife Workshop to rozmělnil a našla jsem nový náhled na svůj život.“ (Aneta z Havířova)
Reakce účastníků:
„Kurz MyLife Workshop mi dal čas přemýšlet o sobě, o rodině, mých vztazích a událostech mého života. Byl to skvělý čas zastavení a přemýšlení nad svým životem. Díky.“ (Eva z Pardubic)
Reakce účastníků:
„Při lekci, kdy jsme si říkali, co bychom chtěli ještě do budoucna, jsem si mohla uvědomit, že toho moc nechci/nepotřebuji, protože vše, co bych chtěla, již mám, že není nic, bez čeho bych se cítila špatně. Toto uvědomění mi pomohlo vnímat svůj život jako v podstatě spokojený/naplněný. Vidět se společně i po online kurzu osobně, bylo také velmi fajn.“ (Martina ze Slavkova u Brna)

Můžete kurz vést!

Zažijte hluboký přínos již z první lekce na našem nezávazném školení. Potom se můžete rozhodnout získat licenci a otevřít kurz pro své přátele. Pokud jste schopni vést skupinku, dokážete také vést tento kurz. Důležité slovo tady je „moderovat“. Neučíte, ale umožňujete a usnadňujete učení. Pomůžeme vám.

Ohlasy vedoucích:
„Udělali jsme výbornou zkušenost a brzy chceme rozjet další běh kurzu. Všechny povzbuzujeme, ať do toho jdou! Je to něco docela jiného, než co jsme doposud znali.“ (Luděk a Lenka S., vedoucí kurzu z Liberce)

Autor kurzu

Autorem kurzu MyLife Workshop je Dr. Dietrich Schindler, Američan německého původu, který prožil většinu života v Německu, kde zakládal sbory. Založil celkem 5 sborů v různých městech a později se stal vedoucím zakladatelů sborů. Vede hnutí kurzů MyLife Workshop v Evropě.

S manželkou Jan Carlou mají tři dospělé děti. Dietrich je také kazatelem, přednášejícím na konferencích a autorem několika knih. V České republice vyšla v roce 2021 jeho kniha „Je čas přeřadit – Cesta k násobení v zakládání sborů.”

Koordinátor pro Českou republiku

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně kurzu MyLife Workshop, neváhejte se na mne obrátit.

Ing. Kateřina Šurmanová
národní koordinátor MyLife Workshopu
katerina.surmanova@promisecz.org
+420 731 190 221

Strana 1/5

Strana: