Aplikace Evangelium JASNĚ ! MOST

Vítáme Tě na stránkách PROMISE CZ, podstránce aplikace Evangelium JASNĚ!, kde najdeš základní informace o této aplikaci.

Proč aplikace vznikla? 

Aplikace Evangelium JASNĚ! (MOST) vznikla na základě touhy nabídnout v českém jazyce nástroj pro sdílení evangelia a vedení v přijetí Krista, pomocí mobilní platformy.

Doposud nebyla v českém jazyce taková aplikace zprovozněná, což nám je líto a o to větší radost máme, že konečně mohla vzniknout a můžeme  ji nabídnout.

Vydavatel aplikace, mezidenominační organizace PROMISE CZ, věří, že aplikace bude sloužit k prospěchu všech, kdo si ji projdou jednou, vícekrát nebo ji budou používat pravidelně.

Pro koho je určena, co obsahuje a jak se ovládá?

Tato aplikace je určena pro křesťany, kteří chtějí lidem říct evangelium. Může však sloužit i přímo pro hledající při samostatném procházení aplikace, která obsahuje tyto tři části:

  1. VYSVĚTLENÍ EVANGELIA
  2. KROKY K ROZHODNUTÍ PRO JEŽÍŠE
  3. ZÁKLADNÍ OTÁZKY

Aplikace je navržena tak, abys mohl obsah procházet sám nebo mohl držet mobil či tablet v ruce a posouváním jednotlivých snímků zprava doleva krok za krokem vysvětloval evangelium druhému člověku, který může obsah sledovat spolu s tebou. V každém snímku první části je v dolním okénku vysvětlující text i s příslušnými biblickými verši. Text v okně se posouvá tahem prstu zdola nahoru.

V druhé a třetí části aplikace se obsah posouvá poklepáním na jednotlivá témata; návrat zpět na seznam témat je možný pomocí tlačítka „zpět“ nebo „další“.

V případě nejasnosti nebo návrhů na zlepšení, pište prosím na adresu info@promisecz.org. Děkujeme!

Kdy byla vydána a jak je možné ji používat?

Tato aplikace byla vydána v roce 2019 mezidenominační misijní organizací PROMISE CZ,z.s.

Koncepce mostu i ilustrací v první části aplikace je mimo jiné inspirována „The Bridge to Life“ organizace The Navigators.

Biblické verše jsou citovány z Českého ekumenického překladu (Česká biblická společnost, Praha 2017).

Šíření této aplikace v nezměněné formě je vřele doporučeno.

Veškerá práva jsou vyhrazena. Žádná část obsahu této aplikace nesmí být pozměňována, doplňována, zveřejňována či zpracovávána bez předchozího písemného svolení vydavatele.

Aplikace je ke stažení zde: Android i iPhone

Můžu se připojit k šíření a rozvoji mobilní aplikace?

– Používání této aplikace je ZDARMA k prospěchu všech uživatelů. Je však možné na rozvoj aplikace Evangelium JASNĚ (Most) a na činnost PROMISE CZ přispět na účet PROMISE CZ: 2400239730/2100, v. s. 6100. Děkujeme za každý i malý příspěvek.

Pokud byste chtěli navrhnout nějaké změny a doplnění nebo přeložit aplikaci do jiného jazyka, nebo se připojit k našemu týmu a pomoci s rozvojem této aplikaci nebo ji podobné, pak nás kontaktujte na: info@promisecz.org. Budeme vděční za jakoukoli pomoc.

PROMISE CZ,z.s.

Úvodní obrazovka aplikace most.
Sdílej evangelium.
Kroky k přijetí Ježíše Krista.
Odpovědi na těžké otázky.